bir kız annesi olunca…

insan boş zamanlarını çok zevkli bir şekilde geçirebiliyor. miniğinin tokalarını önce kendi saçında, sonra onun saçında sonra da prensesin bebeklerinin saçında deneyebiliyor, onları renk ya da büyüklük sırasına göre kutuya yerleştirme çalışmaları yapabiliyor ya da farklı tokalar ile farklı kombinasyonlar elde etmek için kafa yorabiliyor. ve en önemlisi tüm bu yapılanlar hem minik kızları hem de anneleri eğlendiriyor:) işte bu fotoğraflarda zeynep’le benim eğlendiğimiz zamanlardan…
bu arada kızımın saçları da bayağı uzamış, ara sıra kestirsem mi diyorum ama kıyamıyorum da… zaten kuaförde de rahat duracağını sanmıyorum, galiba ilkokula başlayana kadar bu ilk (doğum) saçlarıyla kalacak.

2 thoughts on “bir kız annesi olunca…

  1. çok şirin yaaabende istiyorum bir kız evlatbenim iki oğlum var diyeride yoldamı desem ….Rabbimden önce hayırlısını sonra sağlıklı ,imanlı,akıllı …..hepsini istiyorum işteO isteyin vereyim dememişmiydi bende istiyorum işte….içimi döktüm biraz konuşuyormuş gibi ..sizin kızınızda hayırlı bir evlat olur inşallah…sevgilerimle..

  2. ne güzel demek 3 evlat annesisiniz (sayılırsınız:) inanın ben de size özendim şimdi.. Allah üçünü de hayırlı, 3.sünü hayırlı bir kız eylesin inşallah. ve tabii bizleri de onlara hayırlı anne-babalar olmayı nasip etsin.mesajınız, çok içten, çok samimi… teşekkürler.

ne düşündün?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s