sıkılıyorum…

aslında yapmam gereken o kadar çok işim var ki… 10 gün içerisinde hatmedilmeyi bekleyen 3 koca ders, bitirilmeyi bekleyen kurdela nakışlı havlu, başlanmayı bekleyen boncuk işleri, dip köşe temizlenmeyi bekleyen 100 m2lik bir ev, okunmayı bekleyen bir sürü kitap, kendisiyle oyun oynamam için gözümün içine bakan minicik bir prenses, ziyaret edilmeyi bekleyen birkaç güzel dost… ama… dedim ya… sıkılıyorum:(
ne oldu, içiniz mi karardı? benim kaç sattir kararık ne olmuş yani!!!
P.S. bu postta bulunan fotoğrafların hiçbiri bana ait değil. kökenini merak ediyorsanız google’a sıkıldım, bunaldım, patladım gibi şeyler yazın karşınıza çıkacaktır:))  …

9 thoughts on “sıkılıyorum…

  1. oyy neden sıkılıosun ki :/ .. bi yerden başla bak nasıl hepsini yapıcaksın hemde sıkılmadan keyif alarak .. zaman zman çogumuza olur bu allahtan geçici bi durum 🙂 benim de çok ödevim var hepside çizim ama cnm istemediginden yapmıorum geziorum bol bol .. sende işe önce dostlarını ziyaretten başla sonra minik prensesle oyna biraz o zman sıkıntın gecer belki :))

  2. Canımcım sen ne kadar sıkıldım bunaldım desende ben seni gördüğümde o parlayan gözlerini bır anda hemen silkelenip hepsini yetiştirebilirim diyebilen halini görebilirdım bugun nasip olsaydı görüşebilmek..umarım bana kızmamışındır inan mahcubum…s.s herşeye yetişebilen canım komşum + arkadaşım..

  3. Berra'nın çöplüğü; bilmiyorum ki neden sıkılıyorum. uzun zamandır tüm gün evde kalmamıştım ondan olabilir belki de:))Ayşe'cim; canım, yine tebessüm ettirdin beni, sağolasın.. keşke görüşebilseydik bugün, tatlı da getirirdim sana:) öpüyorum.

  4. eslemce; ben kendimi mutfağa attım sıkıntılar gitti. senin de sıkıntını alacak birşeyler vardır elbet, hiç zaman kaybetme bence. işlere gelince, onlar yerinde sayıyor:)

  5. hani nerde o benim herşeim üstesinden gelen arkadaşım bi bunalım takılan yeter bence sen hemen toparlan yaparsın arkadaşım ben senim yerinede batsın bu dünyayı sölerim:)

ne düşündün?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s