daha önce görmüş müydünüz?

yaratmak Allah’a mahsus olsa da kendi özelliklerinden bir kısmını biz kullarına da vermiş, vermiş ki bir işe yarayalım de mi ama. işte bazı  arkadaşlarımız bu sıfatlarının tecellilerini iyi kullanıp kafalarını çalıştırmışlar. sonuçta böyle ilginç şeyler çıkmış ortaya:)
yaa biraz karmaşık bir yazı mı oldu ne? durun o zaman baştan alıyorum. şimdi ben bu tasarımları görünce istem dışı ”adamlara bak nerden akıllarına geliyorda böyle şeyler yaratıyorlar” dedim. sonra birden aklıma geldi ki yaratmak sadece Allah’a mahsus. peki nasıl oluyorda insanlar daha önce hiç varolmayan bir şeyi meydana getiriryorlar. demekki Allah’ın yaratma vasfının ufacık bir bölümü de olsa bizde de var. yani bazılarımıza ”Halik” sıfatının tecellileri yansımış. ki böyle olmayan şeyleri olur duruma getirmişler.
ayy yine mi karışık oldu? durun o zaman bir daha baştan başlayayım:))

5 thoughts on “daha önce görmüş müydünüz?

  1. Var olmayanı bulmuyorlar ; varolandan dizayn ediyorlar…ve yine yaratılmış akıllarıyla..enteresan görüntüler..paylaşım için teşekkürler..

  2. pabuçcum; ağzına sağlık yaa, tam yarım saattir düşünüyorum doğru kelimeleri bulmak için, sen şıp diye söyleyivermişsin:))

  3. master bitirme projemin konusu pazarlama iletişimlerinde reklamdı. projemde bu enteresan resimlerden çokça faydalandım. o zaman ben de insanların bu kadar orjinal fikirleri nerden bulabildiğine hayret etmiştim. güzel bir paylaşım olmuş.

ne düşündün?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s