burası neresi, niçin buradayım?

bugün benim ve içsesimin wordpress’teki ilk günü. blog yazma konusunda gayet tecrübeli olmama rağmen yine de heyecanlıyım şuan. içsesimse ”sakinleş yahu diyor, niye kasıyorsun, sen ve benden başka kimsecikler bilmiyor ne yazdığını nasıl olsa:) peki diyorum bende, ve başlıyorum kaygısızca anlatmaya. neyi mi? niye burada olduğumu tabii.

buradayım çünkü ben bir balık hafızalıyım, dünü değil bir öğün önce yediğini bile unutan cinsten hem de. vee anılarıma da son derece bağlıyım. yaşadığım yeri, zamanı, kişileri, herşeyi fazlasıyla önemsiyorum. hepsinden aldığım dersler olduğuna inanıyorum. ve istiyorum ki hiçbirşeyi unutmayayım, yaşadıklarımın hepsi taze kalsın, öğrendiklerim hep benimle olsun. tabii balık hafızayla bu söylediklerim biraz imkansız oluyor. ama neyseki yazmayı -aynen okumak gibi- çok seviyorum. işte bu sebeple buradayım.

istiyorum ki yazayım, böylece beynime kaydedemediklerimi wordpress benim için kaydetsin ve ben gerekli olduğunda açıp okuyayım. yaşadıklarımı anımsayayım, tekrar haz alayım. yaşanılanlar silinip gitmesin, bilakis hep canlı kalsın. ve şimdi; bismillah…

One thought on “burası neresi, niçin buradayım?

ne düşündün?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s